Informācija

 
DŽENETA MARINSKA
Kolkas ģeogrāfiskais stāvoklis un tās cilvēki veidojuši šīs vietas vēsturi notikumiem bagātu un savdabīgu. Piedāvā kultūrvēsturiskus maršrutus Kolkā un apkārtnē.
Valodas: latviešu, krievu, angļu.
Telefons: 29475692
e-pasts: dzenetam@gmail.com
http://coastalfeelings.com
INETA AULIKA
Piedāvā kājāmgājēju un velomaršrutus Ēvažu apkārtnē: Ēvaži–Sedumvalks, Ēvaži–Melnsils. Velomaršruts «Slīteres aplis» jeb «Gar Dižjūr un Mazjūr» (50 km).
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 29297797
e-pasts: ineta.silina@gmail.com
INA BRAUNA
Ilggadēja Slīteres nacionālā parka dabas pētniece, savulaik specializējusies Slīteres sīko zīdītāju izplatības izpētē. Pieredzējusi dabas gide. Piedāvā ekskursijas visā novadā un Ziemeļkurzemē.
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 28861445
e-pasts: inabrauna@inbox.lv
VILNIS SKUJA
Viens no pieredzējušākajiem dabas pētniekiem Latvijā. Bioloģijas maģistrs. Piedāvā ekskursijas pa Slīteres nacionālo parku.
Kopš 1980. gada darbojas kā ornitologs, daudzus gadus veltot kraukļu pētniecībai. Vēlāk pievērsies zīdītājdzīvnieku, abinieku un rāpuļu pētniecībai.
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 29365230
e-pasts: vilnis.skuja@daba.gov.lv
 
EDGARS MILLERS
Piedāvā ekskursijas pa Lībiešu krastu. Interesē apkārtējā vide un procesi tajā, lībiešu kultūra un vēsture. Darbojas Lībiešu savienībā, ir pētījis tūrisma iespējas Ziemeļkurzemē un Līvu krastā. Vides inženierzinātņu maģistrs.
Valodas: latviešu, vācu, krievu
Telefons: 29463028
e-pasts: egaars@inbox.lv
VERONIKA MILLERE
Piedāvā ekskursijas pa lībiešu krastu.
Latviešu valodas un literatūras, vēstures un civilzinību skolotāja, mācījusi arī ekoloģiju, strādā Mazirbes internātskolā. Interesē vēsture, līvu kultūrvēsture, daba un procesi tajā. Vaļasprieki: ceļošana, floristika un puķkopība.
Valodas: latviešu, krievu
Telefons: 20383578
e-pasts: nonika27@inbox.lv
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2023

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.