Jaunumi

 

Ieplāno aizraujošas brīvdienas un iepazīsti Latviju ar bezmaksas apceļošanas spēli «Pievelc Latviju tuvplānā»!


Kolka – Tukums ir viens no četriem Kurzemes maršruta posmiem. Kopējais posma garums ir 208 km. Kolka – Tiņģere ir pirmais no trim Kurzemes auto maršruta Kolka – Tukums posmiem. (Posmu iespējams veikt 1 dienas laikā.) Kopējais posma garums ir 65 km.

Alsunga – Kolka ir vēl viens no četriem Kurzemes maršruta posmiem. (Posmu iespējams veikt 1 dienas laikā.) Kopējais posma garums ir 280 km.

Vai arī izpēti 16 maršrutus visos četros novados un dodies ceļā, lai atklātu vēl neredzētus un pievilcīgus tūrisma objektus – dabas un vēsturiskos apskates objektus, pastaigu takas un izklaides parkus, kā arī kafejnīcas un restorānus tavam un ceļabiedru vēderpriekam.

Šogad aktīvākie ceļotāji cīnīsies par vērtīgām balvām. Līdz pat 31. decembrim, izbraucot spēles maršrutus un krājot punktus, dalībnieki piedalās sacensībās par Circle K dāvanu kartēm 100 EUR un 250 EUR vērtībā.

Ņemt dalību spēlē ir pavisam vienkārši – jāreģistrējas Postnos vietnē un jābūt lejupielādētai Latvianroutes lietotnei. Seko instrukcijām mājaslapā!

Izpēti maršrutus un uzzini vairāk par spēli Latvijas apceļošanas spēles interneta vietnē: https://pievelclatvijutuvplana.lv
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2023

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.