Dažādi

 
Dažādi
Mitago rezidences
Mitago ir pirmais rezidenču centrs Latvijā, kas primāri orientēts uz kino ražošanas procesa svarīgākajiem posmiem – scenāriju rakstīšanu un montāžu. Rezidenču centrs piedāvā iespēja netraucēti strādāt gan pie audiovizuālo darbu montāžas un pēcapstrādes, gan scenāriju un citu dramaturģisku darbu radīšanas. Paralēli rezidenču formātam, tiks veidotas radošās darbnīcas un pasākumi.

Mitago mērķis ir veicināt jaunradi un inovāciju saistībā ar profesionālās mākslas attīstību, attīstot reģionālu un starptautisku audiovizuālās nozares sadarbību starp kultūras organizācijām un indivīdiem, piedāvājot reāli funkcionējošu darba telpu un infrastruktūru ārpus ierastās pilsētvides.

Projekts tapis ar Lauku atbalsta dienesta, Ziemeļkurzemes Biznesa asociācijas  un Altum atbalstu, Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākuma "Piekrastes uzņēmējdarbības atbalsts, darbības uzsākšana, dažādošana un sezonalitātes mazināšana” ievaros. Projekta rezultāta atjaunota un pārbūvēta veca zvejnieku māja Mazirbē, kura celta 1906. gadā. 1949. gadā saimniekus izsūtīja un māju pārņēma zvejnieku artelis. Māja bija pamesta vairāk kā 10 gadus, līdz 2007. gadā filmu studija FA Filma tur izveidoja filmu montāžas bāzi.
Koordinātas:
57.687545
22.322884
Skatīt Google kartē
Adrese:
«Celmi», Mazirbe, Kolkas pag., Talsu nov., LV-3275
Tālrunis:
+371 26995300
Epasts:
fafilma@fafilma.lv
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2024

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.