Jaunumi

 

Mājas kafejnīcu dienas Lībiešu krastā un Dundagas novadā


Mājas kafejnīcu dienas Latvijā ir kļuvušas populāras, tās notiks vairāk kā 30 dažādos reģionos un galamērķos līdz pat rudenim. Ja epidemioloģiskā situācija valstī atļaus, tieši mūsu mājas kafejnīcas Lībiešu krastā (no Ģipkas līdz Ovišiem) un Dundagas novadā 2021. gada 5. un 6. jūnijā varēs būt tās, kas atklāj mājas kafejnīcu dienu maratonu.

Katrs, kurš vēlas, neatkarīgi, ir vai nav reģistrēts PVD, VID, var šajās dienās savā sētā vai citā novada objektā vai vietā piedāvāt savus īpašos ēdienus, dzērienus, našķus, arī demonstrēt savu amata prasmi u.tml., tādējādi reklamējot savu produkciju, izmēģinot tās pievilcību vai vienkārši kopā ar apmeklētājiem, saviem radiem un draugiem svinēt kafejnīcu dienas visā novadā un īpaši Lībiešu krastā. Aicinām dalībniekus pieteikties līdz 19. aprīlim, nosūtot aizpildīto anketu Dundagas Tūrisma informācijas centram uz e-pastu tic@dundaga.lv. Jautājumu gadījumā zvanīt tālr. nr. 29444395.
Pieteikuma anketa lejupielādei Dundagas lapā: dundaga.lv

Šeit var apskatīt, kādas izskatījās Mājas kafejnīcu dienas Lībiešu krastā un Dundagas novadā 2019. gadā: www.celotajs.lv/lv/conf/MKD-0106/info?11
un šeit ir piemērs, kā kafejnīcas pērn organizēja Skujenē: www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/amatas-novada-skujenes-viedaja-ciema-majrazosana-plaukst-un-zel.a371779/

Lai dalībnieki varētu atbilstoši sagatavoties, maijā organizēsim tiešsaistes mācības.

Mājas kafejnīcu diena pieredze ir aizgūta no Igaunijas, kur šādi svētki notiek reizi gadā dažādos reģionos, ir labi iecienīti un līdzinās ģimenes dārza svētkiem, kur sabrauc draugi, radi un visi ciemiņi ir mīļi gaidīti. Šī ir Jūsu iespēja izmēģināt, kā tas ir – veidot savu kafejnīcu!

Šogad mūsu Mājas kafejnīcu dienas ir paredzētas 5. un 6. jūnijā. Taču, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, dalībniekiem jārēķinās, ka tās var tikt pārceltas uz 11. un 12. septembri, ja valstī jūnija sākumā vēl nebūs atļauts šāda veida pasākums. Esam gatavi abiem variantiem!

Pasākuma organizēšanā piedalās arī LLTA «Lauku ceļotājs» un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Atbalsta Zemkopības ministrija.
 
Ilze Iesalniece-Brukinga,
Kolkas Lībiešu saieta nama vadītāja
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2021

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.