Jaunumi

 

25 tūrisma pakalpojumu sniedzēji Kurzemē saņem «Gājējam draudzīgs» zīmi


Šī gada februārī  par gājējiem draudzīgiem atzīti un īpašu zīmi saņēmuši 25 tūrisma pakalpojumu sniedzēji Kurzemē, tādējādi apliecinot, ka piedāvā īpaši kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, lai pārgājiena pieredzi padarītu pēc iespējas pozitīvāku.  Īpašā zīme «Gājējam draudzīgs», kas radīta 2020. gadā, kopumā līdz šim piešķirta 104 tūrisma jomas uzņēmumiem visā Latvijā.

Viņu starpā ir arī četri Dundagas novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji:
  • Brīvdienu māja «Piedāgi Ūši»,
  • Viesu māja, brīvdienu namiņi un kempings «Pītagi»,
  • Kolkas Lībiešu saieta nams,
  • Viesu nams «Vītoli».

Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs. Tā parāda, ka uzņēmējs zina un respektē kājāmgājēju vajadzības. Ar to saprotot, ka uzņēmējs piedāvā īpaši kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, agrās brokastis, pusdienas  līdzņemšanai, elektroierīču uzlādi, iespēju izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu tik svarīgos pakalpojumus kājāmgājējiem. Šo zīmi var saņemt jebkurš pakalpojumu sniedzējs visās trijās Baltijas valstīs, kas vēlas piedāvāt kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus – ne tikai naktsmītnes, bet arī, piemēram, kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.tml.

Uzņēmēji ar Gājējiem draudzīgs / Hiker-friendly zīmi un tās piešķiršanas kritērijiem var iepazīties: www.baltictrails.eu/lv/forest/marketing
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2021

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.