Jaunumi

 

Koncerts «Sajūti Ziemassvētkus!»


19. decembrī plkst. 18.00 Dundagas pilī Ziemassvētku koncerts «Sajūti Ziemassvētkus!»

Akustiskais trio – Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts.
Iepriekšējos četros gados trio apceļojis daudzas Latvijas pilsētas, ierakstījuši albumu ar šādu pašu nosaukumu «Sajūti Ziemassvētkus». Iveta Baumane un Roberts Pētersons ir mūziķi ar ilggadēju pieredzi, ko ir bagātinājuši dziedot un spēlējot dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Šajā vasarā dueta dziesma «Kad Satiksimies» ir kļuvusi par vienu no spēlētākajām dziesmām «Latvijas radio 2» un citās radio stacijās.

Iveta Baumane – dzied un spēlē vijoli, plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā «Dziedošās Ģimenes» un vadot mūzikas raidījumu «Dzintaras Dziesmas», soliste TV3 šovā «Es mīlu tevi Latvija» un grupā ElektroFolk.

Roberts Pētersons – dzied un spēlē ģitāru, daudzpusīgs mūziķis un dziesmu autors. Roberta singli («Cīrulis», «Nelaid projām», «Sāksim no jauna», «Mēs», «Tevis Dēļ» u.c.) guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Viesturs Samts – sitamo instrumentu speciālists, kurš ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un spēlējis vairākās grupās: Olga Rajecka, Ieva Sutugova, Arnis Miltiņš, «Eolika», «Turaidas Roze», «Gacho», «ElektroFolk», «GG Choir», «The Originals» u.c.

Ieeja bez maksas.
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2019

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.