Jaunumi

 

Dundagas novads tūrisma izstādē «Balttour 2019»


No 1. līdz 3.februārim Dundagas novada pašvaldība ar savu stendu piedalījās Baltijā lielākajā tūrisma gadatirgū Ķīpsalā «Balttour 2019». Trīs dienu garumā tūkstošiem apmeklētājus par mūsu novada pievilcību un iespējām centās pārliecināt mūsu novada tūrisma centra un sabiedrisko attiecību darbinieces Ance, Inguna un Alanda, Kolkas Lībiešu saieta nama vadītāja Ilze, Šlīteres Dabas izglītības centra pārstāve Andra, kā arī mūsu tūrisma uzņēmējas Elma, Dace un Dženeta ar savu produkciju.

Mūsu stenda noformējumā bija skatāmi ar drona palīdzību iegūtie pils, Šlīteres bākas, Zilo kalnu un jūras piekrastes attēli, bet stenda īpašā odziņa un fotodīva bija zilā govs Mellenīte no Košraga «Pītagiem». Centāmies uzsvērt arī novada lībiskās iezīmes, bet sociālajos tīklos izstādes norises laikā bija iespēja iespēja piedalīties izlozē par nakšņošanu Dundagas pils apartamentos.

Sirsnīgs paldies visiem, kuri palīdzēja visam gludi noritēt, tai skaitā vēlās vakara stundās, īpaši Mellenītes saimniekiem Signei un Jānim, vienmēr labā formā esošajiem šoferiem Edgaram un Gatim, zēnu volejbolistu komandai un skolotājai Unai, Uldim Dūdam un Andrim Antmanim.


Dundagas novada Tūrisma informācijas centrs
 
----------
CMS v.1.9.2 © RixtelLab 2014-2019

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.